Prodlužování řas a laminace

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.Lash Lifting My lamination

Jedná se o velmi šetrnou trvalou na řasy, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. Řasy jsou pak krásně natočené, černé, opticky prodloužené, až o 50% silnější, regenerované a vyživené látkami podporující růst a sílu řas.

Vhodné pro klientky, kteří nemohou či nechtějí mít prodloužené řasy, potřebují regenerační kůru nebo chtějí zvýraznit své přirozené anebo je mají rovné.

Doba vydržení: 4-5 týdnů

Objednání minimálně po 4týdnech (Dřív se nedoporučuje. Mění se struktura přírodních řas a po kratší době by se mohli zničit.)

Více informací:

TRVALÁ NA ŘASY se provádí pomocí miniaturních natáček různých velikostí.

LASH LIFTING se provádí na řasy pomocí 3D natáček, k nimž se řasy přichytí. Pro získání a zafixování požadovaného tvaru řas se aplikují speciální přípravky, které jsou šetrné k oblasti oka a jeho okolí. Za hodinu a půl je vše hotovo, včetně barvení řas, a Vy se může těšit z výsledného efektu.


  • U Lash Liftingu se jednoduše VAŠE řasy s lash liftingem nadzvednou směrem nahoru k obočí. Vzniká zatočení a líčení je mnohem lehčí.


Výsledek na řasách


  • Oči se rozjasní, opticky zvětší, oko se otevře, obličej působí živěji
  • Zvýrazní se přirozená linie řas a tím i celého oka
  • Vyniknou i krátké a řídké řasy
  • Nanášení řasenky je mnohem jednodušší a rychlejší
  • Pohled je neodolatelný a přitažlivý
  • Zákaznice již nemusí používat kleštičky
  • Dlouhé, krátké či rovné řasy jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř

Trvalá na řasy vydrží přibližně 4-5 týdnů, poté je možné ji aplikovat znovu. Je určena všem dívkám a ženám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké, dlouhé nebo nevýrazné. Pokud nosíte kontaktní čočky, prosím přineste si sebou potřebné věci k odložení čoček.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS – Violet Lashes

Při metodě řasa na řasu se lepí jednotlivé syntetické hedvábné řasy na přírodní řasy speciálním lepidlem (adhesivem), které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Díky tomu se můžete bez obav věnovat svým aktivitám a sportu, nevyjímaje plavání nebo saunování.

Tento způsob prodloužení žádným způsobem nezatěžuje řasy přírodní, které projdou svým cyklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Ty se při doplnění opět prodlouží. Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a pohodlná.

Více informací:

Jak dlouho řasy vydrží?

Trvanlivost je závislá na délce cyklu vašich přírodních řas.

Ten je v průměru 60-90 dní, takže maximální trvanlivost prodloužených řas je 6 týdnů. Toto je ovšem hranice, do které je nutné provést doplnění, aby vaše řasy byly stále krásně husté.

Ideálně je doplnění provést v období mezi 3-5 týdny.Průběh aplikace řas

Aplikace se provádí v leže na lehátku, spodní víčko je překryté ochrannými polštářky, které zároveň slouží jako výživa pro oční okolí. Oči jsou zavřené po celou dobu aplikace. Na přírodní řasy se postupně nalepují jednotlivě umělé řasy. Aplikace není nepříjemná, je bezbolestná a relaxační.Bezpečnost používaných lepidel

Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou testovány Statním zdravotním ústavem v Praze. Vzhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení, není nutné se jejich používání obávat, protože nedojde ke kontaktu s očima ani očním okolím.


Vždy vyhledávejte proškoleného profesionála.Vyberte si variantu služby

Lash Lifting My lamination


Varianty služeb Cena služby Online rezervace
Lash Lifitng řas (laminace) 850,- cca 90 min Rezervace


PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS – Violet Lashes


Varianty služeb Cena služby Online rezervace
První aplikace (konzultace, kartáček, letáček) 1.600,- cca 90 min Rezervace
Doplnění po 2 týdnech 500,- cca 60 min Zavolat na recepci
Doplnění po 3-4 týdnech od 600,- cca 60 min Zavolat na recepci
Doplnění po 5 týdnech od 800,- cca 70 min Zavolat na recepci
Sundání řas 200,- cca 15 min Zavolat na recepci

Fotogalerie