Celulitida

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Zavolejte nám na recepci a vybereme vhodný termín.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.ANTICELULITIDNÍ OŠETŘENÍ RÁZOVOU VLNOU VČETNĚ ODBOURÁVÁNÍ NAHROMADĚNÉHO TUKU

Celulitida se projevuje hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí, stehen a vnitřních stran paží. Je to estetický neduh, který může mít vliv na kvalitu života a osobní spokojenost.

Pro svůj vzhled bývá někdy také označována jako „pomerančová kůže“. V odborné literatuře se ještě můžeme setkat s názvy celulita nebo lipohypertrofie.

Při celulitidě dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže, a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající právě strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy.

Terapie rázovou akustickou vlnou označovaná zkratkou AWT (Acoustic Wave Therapy) je moderní, vysoce účinná metoda pro omezení nebo odstranění viditelných příznaků celulitidy. Tuto metodu lze také doporučit jako i preventivní zákrok omezující náchylnost k celulitidě.

masáž proti celulitidě

Aplikací rázové vlny získáte:
Vyhlazení kůže a její omlazení. Rozrušení ložisek tuku. Vypnutí vazivové tkáně a zlepšené zadržování tukových buněk v podkoží.

Počet aplikací je dle postižení. Doporučujeme tři až pět ošetření a to 1 až 2x týdně, dle stavu celulitidy a výslednému efektu. Výsledný efekt je dlouhodobý. V ceně ošetření 25 min lymfodrenáž přístrojová s odblokováním uzlin .

Kontraindikace:
Poruchy srážení krve, užívání antikoagulancií (léků snižujících srážlivost krve), zvl. Marcumaru, trombóza (neprůchodnost cév)

Nádorové onemocnění v aktivním stádiu

Relativně těhotenství – není vhodná aplikace v místě a okolí plodu, ale vzdálená místa, např. loket, rameno, pata nevadí.

Polyneuropatie při diabetu (specifické onemocnění nervů při cukrovce)

Akutní záněty, hnisavá ložiska atd. v cílové oblasti

Děti v období růstu

Léčba kortikoidy v období 6 týdnů před první léčbou rázovou vlnou


FotogalerieMasáž proti celulitidě Ústí nad Labem - Masáž proti celulitidě Ústí nad Labem
Masáž proti celulitidě Ústí nad Labem
Masáž proti celulitidě Ústí nad Labem