Depilace

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Depilace cukrovou pastou je šetrná a maximálně účinná metoda manuálního odstranění chloupků vhodná pro ženy i muže. Depilační cukrová pasta svým 100% přírodním složením bez obsahu chemických barviv, konzervantů a alergenů. Vyhovuje všem typům pokožky a má výborné regenerační účinky.

DEPILACE VOSKEM

Depilace teplým voskem je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě. Během pár minut se můžete zbavit ochlupení na Vašem těle pomocí přírodních vosků. Po depilaci teplým voskem Vám pokožka vydrží hladká 3-4 týdny v závislosti na typu pokožky. Při opakované depilaci částečně oslabují chloupky a tím dochází k prodlužování doby opakování depilace. Ošetřená místa po depilaci chránit po dobu 12hod před sluncem, nekoupat se, nepoužívat parfémované přípravky – hrozí podráždění pokožky.

BRAZILSKÁ DEPILACE PRO ŽENY

Pravá brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků. V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar.

Před návštěvou studia prosím dbejte o osobní hygienu. Pro efektivní odstranění chloupků doporučujeme, aby nebyly kratší než 0,5 cm (což obnáší neholit cca. 10-12 dní). Zároveň by ale neměly být delší než 1cm, protože nanášení cukrové pasty na dlouhé chloupky může nepříjemně tahat.DEPILACE CUKROVOU PASTOU

NÁZEV PROCEDURY DÉLKA PROCEDURY CENA
Horní ret, brada 15 min od 120,-
Komplet: tvář + ret + brada 30 min od 200,-
Ruce předloktí 30 min od 400,-
Podpaží 30 min od 200,-
Brazilská depilace - provádíme pouze u žen 60 min od 900,-

DEPILACE VOSKEM

NÁZEV PROCEDURY DÉLKA PROCEDURY CENA
Předloktí 15 min od 300,-
Ruce celé 30 min od 400,-
Nohy celé 30 min od 700,-
Lýtka 30 min od 350,-
Podpaží 10 min od 150,-
Záda 30 min od 700,-

* Ceny jsou orientační, vždy záleží na depilované ploše a skutečně spotřebovaném materiálu.
Fotogalerie