Kosmetika

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.
Kosmetická ošetření pleti

V této sekci najdete základní kosmetická ošetření jak pro dámy tak i pány. Rozšířenou kosmetiku pro dámy, REFRESH oživení pleti, masáže obličeje, vypichování mílií či barvení a formování obočí.

Podívejte se na výčet a popis všech nabízených kosmetických ošetření. Klikněte na "více informací"

od 100 Kč
od 15 minutOXYGeneo revoluční okysličení

Přístroj GENEOPLUS poskytuje díky průlomové technologii, OxyGeneo™ vynikající výsledky v péči proti stárnutí pokožky obličeje.

Jak to funguje? Exfoliace, infuze, okysličení, radiofrekvence a ultrazvuk.

1.820 Kč
cca 60 minutV-Metall system platinová maska

Nadčasové kosmetické ošetření s platinou, stříbrem, diamantovým práškem a retinolem. Mimořádně omlazující efekt, zjemňuje a vyhlazuje pleť. Exkluzivní ingredience pro viditelně mladší a neodolatelnou pokožku.

1.999 Kč
cca 45 minutV-Carbon protivráskový peeling

Neinvazivní omlazení, které posune Vaši pleť do vyššího levelu.dokonalé čistící a výrazné detoxikační účinky!! Působí na: linky a vrásky, rozšířené póry,akné, jizvy,zlepšení textury pleti, lifting…

1.999 Kč
cca 45 minutChemický peeling

Pomáhá při akné, pigmentaci a stárnutí pleti. Jemný peeling s ovocnými kyselinami. Šetrně a efektivně odstraňuje odumřelé buňky, redukuje vrásky a nečistoty. Minimalizuje póry, zjemňuje a redukuje pigmentové skvrny.

999 Kč
cca 60 minutUltraterapie

Ultherapie je vhodná pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting. Výhodou Ultherapie je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok plastického chirurga.

9.900 Kč
cca 90 minutPřístrojový facelift BTL - celý obličej

Přístrojový facelift vypne kůži a výrazně zlepší kvalitu podkoží díky technologii doplňování kolagenu. Radiofrekvenční tepelná energie v kombinaci s ultrazvukem mechanicky naruší stávající kolagenová vlákna.

V rámci přirozeného procesu hojení začnou fibroblasty aktivně produkovat nová kolagenová vlákna, která vyplní podkoží a tím celkově kůži zpevní. Efekt zpevnění je patrný ihned po ošetření a má dlouhotrvající výsledek.

Kliknutím na odkaz "více informací" najdete varianty faceliftu BTL.

2.400 Kč
cca 60 minutLifting obličeje - radiofrekvence

Obličej, krk a dekolt. Radiofrekvenční vlny jsou všeobecně považovány za velice účinné a mají příznivý vliv nejen na obličej ale také na celý organismus. Dermis, podkožní vrstva kůže je rovnoměrně zahřívána a epidermis, nebo-li povrchová vrstva kůže je regenerována.

Stimulují se kolagenová vlákna a zvyšuje se produkce kolagenu, který je základní stavební jednotkou zdravé kůže bez vrásek se schopností vázat vodu.

Kliknutím na odkaz "více informací" najdete varianty lifitngu obličeje.

899 Kč
cca 60 minutPermanentní make-up

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky – epidermu implantují přírodní barviva. Lze tak upravit velikost, hustotu i šířku obočí nebo v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vymodelovat. Samozřejmě lze překrýt stávající permanentní výplň.

Provádíme parmanentní make-up i rtů a očních linek. Klikem na "více informací" se dozvíte více.

2.950 Kč
cca 90 - 120 minutDepilace

Nabízíme Vám depilaci cukrovou pastou, voskem nebo brazilskou depilaci pro ženy.

Od 150 Kč
cca 10 - 60 minutKosmetická poradna

Kosmetická poradkyně Vám poradí nejen jaké produkty používat, aby jste se svou pletí byla spokojená, ale doporučí správný postup, vysvětlí kdy a jak je vhodný používat vhodný kosmetický produkt. Doporučí doplňky stravy. Navrhne vhodné kosmetické ošetření v salonu.

ZDARMA
cca 15 minut