Pedikúra

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Přístrojová suchá pedikúra

Přístrojová pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou, při kterém není nutné nohy předem namáčet, ani používat skalpel a žiletky.

od 499 Kč
cca 60 - 110 minutOdstranění kuřího oka

Kuří oka se obvykle projeví jako následek nevhodné obuvi. Bývají totiž výsledkem odumřelé a zrohovatělé kůže v menších oblastech vystavených tlaku a tření.

od 200 Kč
cca 15 minutZákladní ošetření zarostlého nehtu

Ošetření zarostlého nehtu neprovádějte NIKDY sami! Problém se pouze prohloubí, až nabude takových rozměrů, že nebude možné jej ošetřit doma a pak většina postižených vyhledá lékaře, který nehet částečně odstraní nebo strhne.

od 200 Kč
cca 10 - 30 minutDezinfikátor KLENZ

Dezinfikátor Klenz je unikátní zařízení, které využívá technologii, kdy pomocí částic nano stříbra a ozónu zbavuje Vaší obuv od bakterií a zápachu. Pár obuvi a ponožek.

50 Kč
cca 60 minutLaserové ošetření

Odborná péče pak spočívá v ošetření vysokovýkonným laserem, který díky svému vysokému výkonu a třem vlnovým délkám umožňuje likvidaci houby přes nehtovou ploténku.

300 Kč
cca 10 minutStříhání nehtů na nohou

Nehty na nohách stříháme zásadně do rovna. Tento zvyk je nutné pěstovat už od dětského věku, aby měl nehet dostatek prostoru pro růst. Je také důležité nehty nestříhat úplně na maximum. Jejich správnému růstu pomůže i to, když budete používat častěji pilník, stačí obyčejný papírový a nehty lehce opilujete.

300 Kč
cca 30 minut