Masáže

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Klasická masáž

Relaxační klasická masáž je velmi jemná a příjemná forma dodávání životní energie, je to osvěžující smyslová terapie využívající léčivých účinků čistých přírodních olejů, která přírodní cestou – netoxicky a nenávykově – léčí tělo i mysl jedince.

od 500 Kč
cca 30 - 80 minutSportovní masáž

Sportovní a rekondiční masáž tvoří důležitou součást přípravy amatérských i vrcholových sportovců, kteří chtějí opakovaně podávat sportovní výkony a zároveň co nejúčinněji předcházet vzniku trvalého poškození organismu.

od 600 Kč
cca 30 - 80 minutMasáž lávovými kameny

Hot Stones můžeme přeložit jako „horké kameny“. Masáž lávovými kameny patří k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů a za použití teplých kamenů, kterými se masíruje.

800 Kč
cca 60 minutMedová detoxikační masáž

Medová masáž pomáhá hlavně proti stárnutí pleti a má silné detoxikační účinky. Při této masáži dochází nejen k čištění pórů, ale také k důkladnému prokrvení pokožky.

800 Kč
cca 60 minutÁjurvédská masáž

Ájurvéda neboli nauka o vědění má svůj původ v Indii. Zvláštní pozornost je přitom věnována speciálním energetickým drahám, takzvaným čakrám, a vždy je zohledněn aktuální stav pacienta.

Ájurvédská masáž dokáže více, než jen uvolnit svaly, šlachy a vazy. Tělesné tkáně jsou masáží podněcovány k tvorbě nových buněk. Tímto způsobem je zpomalován proces stárnutí. Olej navíc proniká hluboko do kůže, díky tomu o ni pečuje a čistí ji od škodlivých látek.

1000 Kč
cca 80 minutČokoládová masáž

Čokoládová masáž patří k luxusním tělovým kůrám a je královnou mezi relaxačními masážemi. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Naše čokoládová masáž se provádí pravou čokoládou s minimálním obsahem kakaa 96% a závěrečnou péči kokosovým bio olejem.

1200 Kč
cca 80 minutZdravotní masáž

Při Vaší návštěvě a na základě Vámi podaných informací, jaké máte problémy, Vás náš specialista na diagnostiku páteře před masáží prohlédne a vyšetří. Při masáži Vám odstraní blokády na páteři, které máte.

900 Kč
cca 60 minutZdravotní masáž s baňkováním

Při baňkování působíme, tak jako při akupunktuře, na aktivní body nebo na celé oblasti meridiánů a výhodou je, že při suchém baňkování nedochází k narušení pokožky. Baňkování můžeme použít samostatně, ale také jako doplněk masáže.

800 Kč
cca 60 minutMasáž obličeje

Obličejová masáž je velmi oblíbená a příjemná procedura. Svalová tkáň v obličeji s věkem ochabuje. Kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší prokrvení a pružnost svalů.

460 Kč
cca 20 minutMasáž proti celulitidě

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných ošetření. Nabízíme tři typy tohoto ošetření. První typ je anticelulitidní masáž se zábalem. Druhý typ je ošetření, kde se kombinuje rázová vlna s přístrojovou lymfodrenáží. Třetí typ je anticelulitidní ošetření, kde se kombinuje rázová vlna s manuální lymfodrenáží. U všech typů ošetření se uvolní a srovnají tukové buňky s lehkým až výrazným odvodněním a to dle typu ošetření.

od 900 Kč
cca 60 - 80 minutTěhotenská masáž s tejpováním

Masáž těhotných je úžasnou technikou, jak ulevit od bolestí, navodit pocit úlevy a pohody. Masáž těhotných, se provádí až po ukončení prvního trimestru těhotenství.

800 Kč
cca 40 minutKomplexní silně relaxační masáž

Komplexní masáž je velmi jemná a je včetně masáže obličeje kyselinou hyaluronovou. Masáž kombinuje různé masážní techniky a příjemná forma dodávání životní energie, je to osvěžující smyslová terapie využívající léčivých účinků čistých přírodních olejů, která přírodní cestou – netoxicky a nenávykově – léčí tělo i mysl jedince. Při zásobení všech životně důležitých orgánů se obnovuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje se též vnímání. Masáž Vám pomůže odstranit z těla jedy, uvolnit zablokovanou energii, odstranit bolesti zad a šíje a vrátit tělo zpět do jeho přirozené rovnováhy, zaručeně zapůsobí na Vaše zdraví.

1500 Kč
cca 80 minut