Manikúra

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Manikúra základní

Základní manikúra je nehtová péče o vaše přírodní nehty. Přistupujeme ke každým nehtům individuálně dle detailní analýzy stavu. Naše manikúra dovede dát správnou péči jednotlivým typům nehtů. Chce to pouze pravidelnou péči jak v salonu, tak doma. Některé z přípravků, můžete u nás zakoupit nebo si je nechat objednat. Služba obsahuje: úprava nehtů, ošetření kůžičky a výživný  lak, včetně vyživujícího olejíčku a krému na ruce s masáží podle typu nehtů.

390 Kč
cca 40 minutSPA manikúra

SPA MANIKÚRA je luxusní nehtová péče o vaše přírodní nehty. Přistupujeme ke každým nehtům individuálně dle detailní analýzy stavu. Naše manikúra dovede dát správnou péči jednotlivým typům nehtů. Chce to pouze pravidelnou péči jak v salonu, tak doma. Některé z přípravků, můžete u nás zakoupit nebo si je nechat objednat. Průběh celkové SPA manikúry probíhá následujícím způsobem: úprava nehtů, ošetření kůžičky a vyživující lak podle typu nehtů, včetně vyživujícího olejíčku a krému na ruce vč peelingu a zábalu na ruce + závěrečná masáž.

450 Kč
cca 60 minutManikúra klasické lakování

Manikúra klasické lakování je nehtová péče o vaše přírodní nehty. Přistupujeme ke každým nehtům individuálně dle detailní analýzy stavu. Naše manikúra dovede dát správnou péči jednotlivým typům nehtů. Chce to pouze pravidelnou péči jak v salonu, tak doma. Některé z přípravků, můžete u nás zakoupit nebo si je nechat objednat. Služba obsahuje: úprava nehtů, ošetření kůžičky a báze, dvě vrstvy barevného laku a vrchního topu, včetně vyživujícího olejíčku a krému na ruce. 

450 Kč
cca 60 minutManikúra GELLAK na přírodní nehty

Jedná se o speciální lak na nehty, který je jakousi kombinací klasického laku a gelu. Jde tedy o hybridní gel lak, který má větší odolnost proti poškrabání, odloupnutí či jinému poškození. Používáme kvalitní značku ,,CND“, nabízíme širokou škálu odstínů. Služba obsahuje: ošetření kůžiček, 1 vsrtva podkladu, 2 vrstvy laku a jedna vrstva nadlaku + olej a krém.

450 Kč
cca 90 minutManikúra GELLAK - odstranění

Starý lak na nehty vám šetrně odstraníme, až na přírodní nehty. Závěrem se postaráme o finální péči nehtů, včetně hydratačního krému.

200 Kč
cca 20 minutLaserové ošetření

Odborná péče pak spočívá v ošetření vysokovýkonným laserem, který díky svému vysokému výkonu a třem vlnovým délkám umožňuje likvidaci houby přes nehtovou ploténku.

300 Kč
cca 10 minut