PERMANENTNÍ MAKE- UP


    
Nyní ve Studiu Amibeauty provádíme permanentní make-up nejen obočí, ale i rtů a očních linek.<br><br>Ušetřete čas každodenním líčením a buďte dokonalou ihned ráno po probuzení.

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ

Zvýrazněte přirozenou barvu svých rtů, nebo je nechte zbarvit do odstínu Vaší oblíbené rtěnky a ušetřete si čas, který jste doposud trávily líčením.

Dokonalá metoda, která ret vystínuje a zároveň udělá konturu a nádherné, plné rty.  Zvýrazníme přírodní krásu vašich rtů, zintenzivníme jejich barvu popř. upravíme jejich tvar.

Permanentní make-up rtů jim dá svůdný nádech bez nutnosti kosmetické operace (gely, různé výplně atp.).

S klientem je dopředu dohodnuto, jaký tvar, barvu  a sytost rtů požaduje (na základě předem připraveného návrhu nakresleného pomocí speciální sady konturovací tužky a rtěnky.). Doporučujeme následnou korekci pro úpravu konečného vzhledu.

PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍCH LINEK

Je ideální pro ženy, které si chtějí usnadnit ranní líčení nebo potřebují dodat hustotu světlým a řídkým řasám. Linka dokáže efektivně kamuflovat i vypadané řasy. S pomocí permanentního make-upu můžeme dosáhnout jemného i výraznějšího výsledku.

Permanentní make-up očních linek mezi vašimi řasami zintenzivní váš pohled a přitom okolí ani nepozná, že se jedná o permanentní make-up.

Je možné vytetovat i výraznou linku, která má nahrazovat každodenní líčení.

Šířku a délku linek předem společně zkonzultujeme a před samotným vytetováním ji předkreslíme na víčko. Precizní předkreslení slouží nejen pro odsouhlasení tvaru, ale je klíčové i pro dokonalý výsledek. V případě potřeby je po zhojení doporučujeme provést korekci.

TECHNIKY PERMANETNÍHO MAKE-UPU OBOČÍ 

MICROBLADING

Microblading je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty.

Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky

Co dokážeme aplikací 3D permanentního make-upu obočí?

  • Ztmavit, opticky zahustit.
  • Korigovat vady v symetrii a délce obočí
  • Doplnit chybějící části obočí
  • Opravit vzhled obočí po nevhodně provedeném nebo starším PMU
  • Vymodelovat zcela nové obočí po chemoterapii, alopecii atd.
  • Zvýraznit obočí

PUDROVÉ OBOČÍ

Metoda permanentní úpravy obočí, která nabízí maximální přirozenost ve spojení s plošným stínováním a zahušťováním přirozených chloupků vláskováním. Nejvěrněji kopíruje nejčastější úpravu přirozeného obočí použitím pudrů a stínů.Autentické vykreslení pudrového efektu ,, do ztracena,, Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky.

Dá se aplikovat i na starý permanent , avšak rozptýlení či ombré efekt není v tomto případě tak výrazný. Trvanlivost zhruba rok a půl, poté doporučujeme oživit.

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky – epidermu implantují přírodní barviva. Lze tak upravit velikost, husotu i šířku obočí nebo v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vymodelovat.Samozřejmě lze překrýt stávající permanentní výplň.

Trvanlivost je individuální, uvádí se 1-3 roky. Závisí na typu a stáří pokožky, vnitřním a metabolickém prostředí jedince.Vnějších okolnostech jako nadměrné sluneční záření, používání bělicích přípravků na obličeji, různá omlazující ošetření v korektivní dermatologii, používání laserů, aplikace botoxu, detoxikační kúry apod.Pro prodloužení je důrazně doporučeno používat ochranný krém s SPF 50.

KOREKCE

Každá pokožka je jedinečná a reaguje na daný aplikovaný mikropigment jinak. Z tohoto důvodu, po permanentním makeupu, doporučujeme kontrolu v podobě druhé návstěvy, při které se ještě upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment uchytit. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po prvním aplikaci zjistíme, jak pokožka reaguje na daný mikropigment a na základě toho můžeme dále pozměnit barevný odstín či lehce korigovat tvar dle přání klientky. Korekce- doplnění je již drobný krátký zákrok a provádí se nejdříve za 3 – 4 týdny od aplikace, a je třeba se na ni objednat.