Nová posila do našeho týmu

Zarezervujte se k Pavlovi Ševcovicovi již dnes on-line a užívejte si jeho profesionální péči.

DR.GRANDEL Adventní kalendář

SPLŇTE SI NA VÁNOCE SVÉ PŘÁNÍ. Malé zázraky vykouzlí nezapomenutelnou krásu.

Dárková kazeta Retinol Power

Otevřte své srdce kouzlu dokonalosti. Retinolový krém od PHYRIS zázračně redukuje vrásky a vyhlazuje stávající linky. Viditelně omlazuje pleť. Udělejte si radost kosmetickými produkty, díky kterým pokožka začne sama pracovat na návratu ke své mladistvé pružnosti, vitalitě a jasu. Zasloužíte si být krásná. Zažijte zázračné omlazení. Dárková kazeta je zabalená v nádherné zlaté krabici.

Dárková kazeta Hyaluron Power

Obdarujte se na Vánoce “živou vodou”. Zažijte zázrak hydratace. Čtyři druhy kyseliny hyaluronové doplní vlastní zásoby vody v pleti. Jemné vrásky způsobené vysušením pleti se vyplní a vaše pleť se rozzáří zdravím a vitalitou. Trio luxusních produktů PHYRIS je zabaleno v krásné zlaté dárkové krabici. Vánoční kazetu Hyaluron Power zakoupíte pouze ve vánoční nabídce za speciální cenu. Dopřejte si nádherný pocit půvabu. SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ CENA

Dárková kazeta Collagen Power

Hýčkejte svou pleť a zažijte sílu s mořským kolagenem. Dokonale vaši pleť zpevní a intenzivně vyhladí váš obličej. Široké spektrum mořských řas obsahuje vysoce účinné minerály, které vaši pokožku zklidní, zvýší její regeneraci a dodají ji potřebnou vlhkost. Dárková kazeta je zabalená v zářivé zlaté krabici. Udělejte si na Vánoce radost.

Adventní kalendář Phyris Celebrate beauty

Nadčasová krása ve světě zářivých skvostů Oslavte vaši krásu unikátními kosmetickými produkty PHYRIS v umělecky zpracovaném kalendáři ve stylu Tiffany. V číslovaných okénkách adventního kalendáře se nachází 24 produktů + 3 aktivátory SOMI. Každý den najdete luxusní překvapení. Vstupte do magického světa plného skvostů.

V METALL- PLATINOVÁ MASKA

Nadčasové kosmetické ošetření s platinou, stříbrem, diamantovým práškem a retinolem. Mimořádně omlazující efekt, zjemňuje a vyhlazuje pleť. Exkluzivní ingredience pro viditelně mladší a neodolatelnou pokožku.

Kategorie